Jaunumi

Desmitgades vērienīgākie basketbola svētki “Krastu mačs” jau pēc mēneša

2019. gada 17. jūlijs 15:42

Ar aizvadītām 216 stundām basketbola spēles laukumā, “Krastu mačs” piesaka savu desmitgades vērienīgāko spēli, kas notiks pie Rīgas kongresu nama jau pēc mēneša - 17.augustā. Kā ierasts, “Krastu mačs” norisināsies visu diennakti, un tā laikā būs iespēja ne vien baudīt spraigu basketbola spēli starp labā un kreisā Daugavas krasta iedzīvotājiem, bet arī piedalīties dažādās atrakcijās un konkursos, baudīt Latvijas labāko DJ un mūziķu priekšnesumus, kā arī vienlaikus baudīt izmeklētus ēdienus.
Jubilejas gadā “Krastu mačs” būs parūpējies par pārsteidzošiem viesiem laukumā. Neizpaliks arī ierastais aktieru un mūziķu mačs ar zelta sastāviem, kā arī politiķu basketbola saspēles. “Desmit gadu laikā, kopš pirmā “Krastu mača” turnīra, tajā ir aizvadītas 224 spēles, piedalījušās 448 komandas, laukumā izgājuši 4480 spēlētāji, ir iemesti 20397 punktu, gūtas emocijas, kādas basketbols nevar piedzīvot bez līdzjutējiem un entuziastiem. Šos basketbola svētkus šogad gribam atzīmēt īpaši vērienīgi, pasakoties ikvienam atbalstītājam, līdzjutējam un dalībniekam,” norāda “Krastu mačs” idejas autors un basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.
Tāpat ikvienam “Krastu mača” dalībniekam, līdzjutējam un viesim būs iespēja baudīt izmeklētu dažādu meistaru ēdienu un dzērienu Mežpils alus garšu tirgū. No kraukšķīgiem salātiem, sulīgiem burgeriem, dzestra saldējuma, pašu gatavotām limonādēm līdz putojošam alum. Garšu tirgus piedāvās arī izklaides bērniem, ēšanas turnīrus, lidojošās kūkas foto sienu un citas garšīgas un jautras izklaides.
“Man desmitais “Krastu Mačs” ir ļoti tuvs un dubultīpašs, jo esmu kopā ar basketbola maratonu jau no pirmssākumiem. Tāpēc šī gada turnīrs būs neaizmirstams notikums, kam kopā ar komandu esmu gatavojies jau visu gadu. Esam parūpējušies ne vien par plašu izklaides programmu un tādiem mūziķiem kā Ansis, Aminata un citiem, bet arī par dažādiem pārsteigumiem. Jubilejas “Krastu Mačs” būs svinīgs, smaidīgs un daudzpusīgs,” stāsta “Krastu mača” radošās komandas dalībnieks, viens no pasākuma vadītājiem Renārs Zeltiņš.
Pieteikšanās basketbola vērienīgākajam turnīram notiks 31. jūlijā un noritēs 24 stundas. Dienu vēlāk, 1.augustā, notiks komandu izloze un desmitgades Krastu mača oficiālā krekla prezentēšanas pasākums. Krekla dizaina autors ir mākslinieks Kristians Brekte.
“Krastu mačs” ir diennakts basketbola turnīrs, kurā tradicionāli piedalās un savā starpā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Kopvērtējumā ar 5:4 vadībā izvirzījušies Daugavas kreisā krasta basketbolisti. Uzvarējusī komanda savā īpašumā uz gadu iegūst ceļojošo kausu, tā autors ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, tēlnieks Aigars Bikše. “Krastu mačs” 2019 notiks sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kas jau kopš pirmā gada ir šī turnīra patrons, Rīgas domi, AAS “Balta”, basketbola klubu “VEF Rīga”, “Helio” televīziju, SIA’Uniso”, SIA “Pata kokmateriāli”, AS “Aldaris” un SIA “Sportland”.

Lasīt tālāk

X "Krastu mačs"

2019. gada 23. maijs 15:49

Diennakts basketbola turnīrs "Krastu mačs", kas šovasar Rīgas svētku un Ostas svētku ietvaros notiks jau desmito reizi, norisināsies laukumā pie Kongresu nama 17.-18.augustā.

Lasīt tālāk

IX “Krastu mačā” uzvaru izcīna un kopvērtējumā vadībā izvirzās Daugavas kreisais krasts

2018. gada 19. augusts 21:42

19.augustā, ar rezultātu 1243:1145 pa labu Daugavas kreisajam krastam jeb Pārdaugavai laukumā pie Rīgas Kongresu nama noslēdzās IX diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs”. Arī kopvērtējumā ar 5:4 nu vadībā izvirzījušies Daugavas kreisā krasta basketbolisti.

Lasīt tālāk

“Krastu mača” politiķu spēles sastāvs

2018. gada 17. augusts 13:39

Svētdien, 19.augustā, no plkst.14 līdz plkst.15 pie Rīgas Kongresu nama diennakts basketbola turnīra “Krastu mačs” (KM) ietvaros notiks jau tradicionālā politiķu spēle. Laukumā dosies gan Saeimas un Rīgas domes deputāti un ministri, gan arī bijušie politiķi un 13.Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas jaunpienācēji.

Lasīt tālāk

IX “Krastu mačā” basketbola konkursi un šovi, Ralfs Eilands un StreetFood festivāls

2018. gada 14. augusts 11:37

Nedēļas nogalē, 18.-19.augustā, laukumā pie Rīgas Kongresu nama (Kr.Valdemāra ielā 5, Rīgā) Rīgas svētku un Rīgas brīvostas svētku ietvaros notiks jau devītais basketbola turnīrs “Krastu mačs”, kur diennakts basketbola spēlē sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji, rezultāts patlaban ir 4:4. Pasākuma ietvaros notiks arī “StreetFood” festivāls un Ralfa Eilanda koncerts.

Lasīt tālāk

Seko mums!