Jaunumi

Izsludināta pieteikšanās teorētiskajām un praktiskajām nodarbībām par drošību ūdenī un pie tā.

2019. gada 1. oktobris 18:15

Noslīkšana kā nāves cēlonis Latvijā tiek konstatēts piecreiz biežāk nekā citās Eiropas Savienības valstīs. Lai pievērstu sabiedrības uzmanību un aktualizētu nepieciešamību bērniem nodrošināt praktiskās un teorētiskās zināšanas par drošu atpūtu uz ūdens un tā tuvumā, basketbola kluba “VEF Rīga” basketbolisti šodien demonstrēja savas peldētprasmes peldbaseinā. Sportisti izpildīja dažādus uzdevumus, kas saistīti ar izdzīvošanai nepieciešamo peldētprasmju pārbaudi un apguvi.

Lasīt tālāk

“Krastu mača” dalībnieki nodrošinājuši 4602 eiro lielu ziedojumu iniciatīvai “Spēlē. Dzīvo. Droši”

2019. gada 20. augusts 11:10

Desmitā diennakts basketbola turnīra “Krastu mačs” dalībnieki spēles laukumā kopā
guvuši 2301 punktu, nodrošinot 4602 eiro lielu ziedojumu labdarības iniciatīvai “Spēlē.
Dzīvo. Droši”. Tas ļaus īstenot teorētiskās un praktiskās nodarbības par drošu atpūtu pie
ūdens Rīgas skolu un sporta skolu audzēkņiem.

Lasīt tālāk

"Krastu mača" laikā BALTA apdrošinās katru spēlētāju par 7000 eiro

2019. gada 15. augusts 12:09

Atbalstot aktīvu dzīvesveidu un mudinot turnīra dalībniekus domāt ne tikai par sportiskiem sasniegumiem, bet arī par veselību un drošību, apdrošināšanas sabiedrība BALTA visiem “Krastu mača” dalībniekiem uz spēles laiku nodrošinās nelaimes gadījumu apdrošināšanu 7000 eiro vērtībā.

Lasīt tālāk

X “Krastu mača” slam dunk konkursā piedalīsies pasaules labākie dankeri

2019. gada 7. augusts 15:13

17. augustā plkst. 13.00 “Krastu maču” atklās “Sportland Slam Dunk” jeb konkurss bumbas triekšanā grozā no augšas. Tajā piedalīsies un par galveno balvu –1400 eiro – sacentīsies Latvijas pārstāvis, viens no pasaules labākajiem dankeriem Kristaps Dārgais, Konors Bārts un Maksvels Pīrss no ASV, CJ Champion no Lielbritānijas, kā arī viens no spilgtākajiem dankeriem pasaulē Isaija Rivera un divkārtējais šī konkursa uzvarētājs lietuvietis Gedimins Žitlinsks. Savukārt žūrijas sastāvā būs tādi basketbola spēles smagsvari kā Andžejs Pasečņiks, Kaspars Kambala un Gunta Baško.

Lasīt tālāk

“Krastu mačs” dalībnieki šogad apvienos spēkus labdarības iniciatīvā

2019. gada 1. augusts 17:35

Klātesot basketbola cienītājiem un virknei sabiedrībā zināmu sporta draugu, noskaidroti desmitā diennakts basketbola turnīra “Krastu mačs” dalībnieki.

Lasīt tālāk

Seko mums!