Jaunumi

"Vitol" trīs punktu metienu konkurss

2017. gada 18. augusts 18:55

Plkst.14 “Krastu mačs” turpināsies ar “Vitol” trīs punktu metienu konkursu, kur par galveno balvu – arī EUR 1400, sacentīsies Latvijas basketbola labākie snaiperi.

Lasīt tālāk

VEF slam-dunk konkurss

2017. gada 18. augusts 18:00

Sestdien, 19.augustā plkst.13 pasākumu atklās “VEF Rīga” bumbas triekšanas grozā no augšas jeb slam-dunk konkurss. Tieši “Krastu mačs” kļūs par vietu, kur konkursu apritē pēc smagās kājas traumas atgriezīsies prestižu Eiropas un pasaules ielu basketbola čempionātu konkursu laureāts Kristaps Dārgais.

Lasīt tālāk

“Krastu mačs” ar plašu programmu aicina svinēt Rīgas svētkus

2017. gada 18. augusts 13:55

Diennakts basketbola maratons, sportiski konkursi, izklaidējoši šovi - uzzini pasākuma programmas īpaašos notikumus.

Lasīt tālāk

Katram "Krastu mača" dalībniekam EUR 5000 vērta apdrošināšana

2017. gada 16. augusts 19:38

Latvijas vadošā apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir pārliecināta – veselā miesā dzīvo vesels gars – un tieši tāpēc jau ceturto gadu aktīvi jūtam līdz abiem krastiem diennakts basketbola turnīrā “Krastu mačs”.

Lasīt tālāk

“Krastu mača” ieskaitē šogad arī Latvijas – Lietuvas valstsvienību spēle

2017. gada 4. augusts 14:41

19. un 20. augustā laukumā pie Rīgas Kongresu nama Rīgas svētku un Rīgas brīvostas svētku ietvaros notiks jau astotais diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs” – viens no vērienīgākajiem šo svētku notikumiem. Pirmo reizi krastu cīņas punktu summu papildinās Latvijas un Lietuvas izlašu pārbaudes spēles rezultāts “Arēnā Rīga”, ko "Krastu mača" dalībnieki un apmeklētāji varēs vērto pie Kongresu nama uz lielajiem ekrāniem.

Lasīt tālāk

Seko mums!