"Krastu mača" laikā BALTA apdrošinās katru spēlētāju par 7000 eiro

2019. gada 15. augusts 12:09

Atbalstot aktīvu dzīvesveidu un mudinot turnīra dalībniekus domāt ne tikai par sportiskiem sasniegumiem, bet arī par veselību un drošību, apdrošināšanas sabiedrība BALTA visiem “Krastu mača” dalībniekiem uz spēles laiku nodrošinās nelaimes gadījumu apdrošināšanu 7000 eiro vērtībā.

“Kā azartiskiem basketbola līdzjutējiem mums ir liels prieks jau sesto gadu būt “Krastu mača” atbalstītāju vidū, svinot šos basketbola svētkus kopā ar tūkstošiem rīdzinieku un pilsētas viesu. Ņemot vērā, ka arī paši katru gadu dodamies laukumā, zinām, ka cīņas karstumā var gadīties visādi – no traumām pasargāts nav neviens. Tāpēc vērtīgākais, ko mēs kā apdrošinātājs un sociāli atbildīgs uzņēmums varam dot “Krastu mača” dalībniekiem, ir sirdsmiers, ikvienu sportistu spēles laikā apdrošinot pret negaidīto,” norāda Mārtiņš Rozentāls, BALTA Korporatīvā segmenta pārdošanas direktors un BALTA basketbola izlases kapteinis.

BALTA novēl ikvienam “Krastu mača” dalībniekam doties laukumā ar pozitīvu cīņas sparu, vienlaikus atceroties, ka veselība tomēr ir pirmajā vietā. Arī BALTA komanda piedalīsies “Krastu mačā”, sestdien, 17. augustā, plkst. 16.00 sacenšoties pret principiālajiem pretiniekiem – Rīgas brīvostas pārvaldes basketbola komandu.

Seko mums!