Rit komandu reģistrācija nu jau XIII Krastu mačam

2022. gada 18. jūlijs 13:32

Sākusies pieteikšanās jau 13. Krastu mačam, kas notiks 20. un 21. augustā. Dalībnieki savas komandas var reģistrēt oficiālajā mājaslapā www.krastspretkrastu.lv sākot no 18. jūlija plkst. 12.00 līdz 27. jūlija 12.00. Kuras komandas piedalīsies pasaulē garākaja basketbola spēlē, noskaidrosies izlozē 1. augustā. 

Krastu mačs ir diennakts basketbola spēle, kurā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta komandas. Kopā ar profesionāliem basketbolistiem, aktieriem un aktrisēm, mūziķiem, uzņēmējiem un politiķiem laukumā var doties ikviens. Viss, kas jādara, krastspretkrastu.lv mājaslapā jāaizpilda anketa sadaļā “reģistrācija” un jātur īkšķi, lai 1. augustā nonāktu starp laimīgajiem, kuri varēs doties laukumā. Svarīgi – spēlētājs drīkst būt reģistrēts tikai vienā komandā! 

 

“Krastu mačs jau 13. gadu būs pierādījums tam, ka basketbols ir mūsu nacionālais sporta veids. Man tie ir patiesi svētki redzēt, kā veselu diennakti visdažādāko vecumu un spēles līmeņu komandas sacenšas pilsētas galvenajā basketbola laukumā. Turklāt šogad viss atkal notiks ar skatītājiem, kas jebkuram spēlētājam ir svarīgi,” uzsver Krastu mača organizators VEF Rīga direktors Gatis Jahovičs. Kā ierasts, atklāšanas spēle būs arī Latvijas čempionu “VEF Rīga” pirmā atrādīšanās skatītājiem, gatavojoties jaunajai sezonai.

 

Šogad Krastu mačs atgriežas spēlētāju un skatītāju iemīļotajā norises vietā – pretī Kongresu namam. 

 

“Aicinu pieteikties gan pastāvīgos Krastu mača spēlētājus, gan tos, kas vēl nekad šajā laukumā nav spēlējuši. Tā ir pavisam cita sajūta, būt daļai no šī lielā pasākuma, kas jau tagad tiek pierakstīts basketbola vēstures lappusēs,” saka Krastu mača organizatore Ulla Zirne.

 

Pēc 12 Krastu mača sezonām šobrīd rezultāts ir 7 pret 5 par labu Daugavas labajam krastam. 

 

“Krastu mačs” notiks sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kas jau kopš pirmā gada ir šī turnīra patrons, Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, basketbola klubu "VEF Rīga", AAS "Balta", SIA "Uniso", SIA "Clean R", AS "Aldaris" un “Sportland”.

 

Papildu informācija:

Edgars Barbaks

29406257

Seko mums!