Sestdien ar "VEF Rīga" spēli startēs "Krastu mačs"

2014. gada 15. augusts 15:09

Sestdien, 16.augustā, plkst. 15:00 pie Latvijas Nacionālās operas (LNO) ar "VEF Rīga" spēli pret "Ghetto Games" komandu sāksies 2014.gada "Krastu mačs".

Līdzjutējiem tā būs pirmā iespēja klātienē redzēt jauno "VEF Rīga" komandas modeli.

Savukārt vēl pirms tiks dots starts diennakti ilgajam basketbolam plkst. 13:00 "Krastu maču" aizsāks "Slam Dunk" un trīspunktu metienu konkursi. "Slam Dunk" konkursā savu prasmi triekt bumbu grozā no augšas demonstrēs arī "VEF Rīga" basketbolists Jānis Timma, kurš sacentīsies ar "Dunk Elite" apvienības pārstāvjiem.

Pēc konkursiem plkst.15:00 sāksies 24 stundu ilgs basketbols, kas noslēgsies svētdienas pēcpusdienā. Kā ierasts, par uzvaru sacentīsies Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji.

Tiešraides, kā arī pieslēgšanās no notikuma vietas būs skatāmas LTV7 un internetā www.ltv.lv.

Visu diennakti pasākuma dalībniekus un apmeklētājus izklaidēs Latvijas un ārvalstu dīdžeji, bet tieši pusnaktī LNO ēku rotās gaismu šovs.

"VEF Rīga" īpaši uz "Krastu maču" laidīs klajā arī jauno VEF žurnālu, kas būs septītais šāda veida izdevums. VEF žurnālu būs iespēja saņemt "VEF Rīga" teltī līdzās LNO. Tāpat "Krastu mača" apmeklētājiem būs iespēja iegādāties "VEF Rīga" atribūtiku un jaunās sezonas abonementus par izdevīgākām cenām (pērkot vienu abonementu, otram pienākas 25% atlaide).

LTV video: Edgars Jaunups intervijā "Rītā Panorāmā" (15.08.2014.)

 

 

Seko mums!