X “Krastu mača” slam dunk konkursā piedalīsies pasaules labākie dankeri

2019. gada 7. augusts 15:13

17. augustā plkst. 13.00 “Krastu maču” atklās “Sportland Slam Dunk” jeb konkurss bumbas triekšanā grozā no augšas. Tajā piedalīsies un par galveno balvu –1400 eiro – sacentīsies Latvijas pārstāvis, viens no pasaules labākajiem dankeriem Kristaps Dārgais, Konors Bārts un Maksvels Pīrss no ASV, CJ Champion no Lielbritānijas, kā arī viens no spilgtākajiem dankeriem pasaulē Isaija Rivera un divkārtējais šī konkursa uzvarētājs lietuvietis Gedimins Žitlinsks. Savukārt žūrijas sastāvā būs tādi basketbola spēles smagsvari kā Andžejs Pasečņiks, Kaspars Kambala un Gunta Baško.

Plānots, ka “Krastu mača” pirmajā norises dienā plkst. 14.00 klātesošos basketbola cienītājus priecēs “PATA Timber” trīs punktu metienu konkurss, kur par 1400 eiro balvu sacentīsies Latvijas labākie basketbolisti, tostarp Kitija Laksa no Latvijas sieviešu basketbola komandas “TTT Rīga”, kura šogad demonstrējusi īpaši žilbinošu sniegumu basketbola laukumā. Tāpat konkursā startēs arī “Rīga Ghetto Basket” 3x3 spēlētāji Edgars Krūmiņš, Artūrs Strēlnieks un Nauris Miezis, “VEF Rīga” leģionāri Ronalds Karijs un Lesters Medfords, kā arī Uģis Pinete, Mārtiņš Šteinbergs, Kaspars Vecvagars un Roberts Blūms.
Savukārt plkst. 15.00 ar basketbola kluba “VEF Rīga” spēli pret “Ghetto Family” sāksies X diennakts basketbola turnīrs. To atklās Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs, bet simboliskajā iemetienā piedalīsies Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš. Spēles puslaika pārtraukumā ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies “Ghetto Dance Academy”.
Plānojot “Krastu mača” diennakts turnīru, tā organizatori parūpējušies, lai elpu aizraujošu cīņu basketbola laukumā netrūktu arī turnīra otrajā dienā – 18. augustā. Tā, piemēram, plkst. 12.00 notiks “AJ Power” metienu konkurss, kurā piedalīsies Latvijas basketbola čempionvienības “VEF Rīga” jaunieguvums Jānis Blūms kopā ar dēlu Robertu Blūmu, savukārt plkst. 13.00, pirms turnīru noslēdzošās politiķu spēles, norisināsies “USMA Skill Challenge” jeb prasmju izaicinājumu konkurss, kur viens no favorītiem būs “Rīga Ghetto Basket” 3x3 spēlētājs Kārlis Lasmanis. Jāpiebilst, ka abās pasākuma dienās apmeklētājiem būs iespēja piedalīties atraktīvos “Helio” skatītāju konkursos, kā arī sacensties “Mākslai vajag telpu” tālmetienu no laukuma centra konkursā, par precīzu metienu balvā saņemot 100 eiro.

Seko mums!