XII “Krastu mačs” notiks 21.-22. augustā

2021. gada 6. jūlijs 09:31

Tradicionālā diennakts basketbola spēle starp Daugavas labo un kreiso krastu atzīmējot
Rīgas ostas 821. gadadienu šogad notiks no 21. līdz 22. augustam. Uzsverot vakcinācijas nozīmi
dalībnieki un organizatori, šogad vienojušies, ka spēlē piedalīsies tikai vakcinētie vai vīrusu
izslimojošie sportisti. Pēc aizvadītām vienpadsmit sezonām ar 6:5 vadībā izvirzījušies Daugavas
labā krasta basketbolisti.

Arī šogad “Krastu mačs” būs basketbola kluba “VEF Rīga” pirmā sezonas spēle, tāpat notiks arī tradicionālie konkursi, muzikāli priekšnesumi, aktieru un mūziķu spēle, un kopumā, lai noskaidrotu uzvarētājus, 24 stundās laukumā dosies 48 komandas. Par pasaulē garākās basketbola spēles norises vietu otro gadu pec kārtas izvēlēts AB dambis.

Pieteikšanās “Krastu mačam” tiks izsludināta jūlija otrā pusē, un to kā ierasts varēs izdarīt elektroniski mājaslapā krastspretkrastu.lv. Organizatori aicina komandu kapteiņus pārliecināties, vai visi spēlētāji līdz spēles dienai būs vakcinēti un būs pagājis noteiktais laiks imunitātes iegūšanai.

“Sportisti pret savu veselību izturas ļoti atbildīgi un pirms nākamās sezonas ir vakcinējušies, lai varētu droši trenēties, aizvadīt spēles ar skatītājiem un bez sarežģījumiem doties izbraukumu spēlēs. Esam jau pieredzējuši, ka vīrusa dēļ tiek atceltas spēles un, piemēram, LBL bronzas sērija nemaz netika izspēlēta. “Krastu mačs” kā pirmais lielais pašmāju basketbola jaunās sezonas notikums, apliecinās, ka vakcīna ir drošs ceļš, lai atceltu ierobežojumus, baudītu sportu un kultūru, kā arī satiktos ar cilvēkiem,” pārliecināts ir daudzkārtējs “Krastu mača” dalībnieks, “VEF Rīga” prezidents Gatis Jahovičs.

 

“Krastu mačs” notiks sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kas jau kopš pirmā gada ir šī turnīra patrons, Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, AAS "BALTA", basketbola klubu "VEF Rīga", SIA "Uniso".

Seko mums!