XIII “Krastu mačs” notiks 20. un 21. augustā.

2022. gada 1. jūlijs 10:54

Šis ir gads, kad vairāk par uzvaru gribas izcinīt mieru. Un ne jau katram savu, bet visiem vienu. Miers ir iespējams tikai uzvarot Krieviju. Tapēc 20.- 21. augustā tiekamies "Krastu mačā” un uzspēlējam basketbolu vienā mierā!

Līdz krastu mačam atlikušas 52 dienas. Pasaulē garākā basketbola spēle “Krastu mačs” šogad notiks 20. un 21
. augustā. Trenējies, gatavo savu komandu un pieteikumu, jo “Krastu mačs” “Rīgas svētku” ietvaros atgriežas ar ierasto vērienu — 24 stundām basketbola, šoviem un koncertiem, dīdžejiem, mūziķiem, aktieriem un aktrisēm. Pēc vairāku gadu pārtraukuma beidzot arī skatītāju tribīnes atkal varēs būt pilnas.

Šī būs jau 13. diennakts basketbola spēle, kurā sacentīsies abu Daugavas krastu komandas. Tradicionāli pirmo sezonas spēli tieši “Krastu mačā” aizvadīs Latvijas un Latvijas-Igaunijas līgas čempioni “VEF Rīga”, kas, gatavojoties jaunajai sezonai, tiksies ar “Ghetto Family”. Šobrīd kopējais rezultāts ir 7 pret 5 par labu Daugavas Labajam krastam.

Pieteikšanās “Krastu mačam” sāksies mēnesi pirms spēles, bet datumus rezervē jau tagad!

Pasaulē garāko basketbola spēli atbalsta —“Krastu mačs” notiks sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kas jau kopš pirmā gada ir šī turnīra patrons, Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, basketbola klubu "VEF Rīga", SIA "Uniso", SIA "Clean R" un “Sportland”.

Seko mums!