Jaunumi

Visas XIII Krastu mača fotogrāfijas

2022. gada 23. augusts 10:40

Visas 2022.gada 20. un 21.augustā aizvadītā XIII Kratsu mača bildes pieejamas vienkopus.

Lasīt tālāk

Aizvadīts vēsturisks XIII Krastu mačs

2022. gada 21. augusts 20:37

Pie Kongresu nama šodien noslēdzās vēsturisks XIII Krastu mačs, kur 24 stundu basketbola spēlē tika vākti līdzekļi Ukrainas tautas atbalstam. Spēles galarezultāts 1201 pret 1030, uzvaru izcīnot Labajam krastam. Abu komandu gūtie punkti tiks saskaitīti kopā, reizināti ar divi un pārvērsti eiro ziedoti Ukrainas tautai.

Lasīt tālāk

XIII Krastu mačs atklāts ar VEF Rīga un Kristera Zorika uzvarām

2022. gada 20. augusts 18:41

Pie Kongresu nama sācies XIII Krastu mačs, kas ir 24 stundu basketbola spēle, kurā tiekas Daugavas abi krasti. Pirmajā Krastu mača cīņā VEF Rīga sezonas pirmajā spēlē ar 83 pret 52 uzvarēja Ghetto Family, bet trīspunktu metienu konkursā otro gadu pēc kārtas triumfēja VEF Rīgā snaiperis Kristers Zoriks.

“Lieliska diena, spēle un veids, kā Krastu mačam atgriezties pie skatītājiem. Ne trīspunktu metienu konkursā, ne pirmajā VEF Rīgā sezonas spēlē uzvaras neviens nedāvināja, bet jūs jau zināt - ir aitas un ir cirpēji!” Kristers Zoriks “Clean R” trīspunktu metienu konkursa uzvarētājs, “VEF Rīga” aizsargs.

Šī gada krastu mača tēma ir miers. Abu komandu gūtie punkti tiks dubultoti un pārvērsti eiro, lai ziedotu tos karā cietušajai Ukrainas tautai.

Emocionālā XIII Krastu mača atklāšanas šovā piedalījās Daumants Kalniņš, Katrīna Gupalo, Ints Teterovskis un koris “Balsis”, izpildot fragmentu no rokoperas “Lāčplēsis”.

Divās dienās uz “Balta” skatuves Krastu mačā kāps Gustavo un Sigma, bet rolands če, xantivariāts, Stepa un PRUSAX jeb apvienība Banda Banda būs vakara lielā koncerta mākslinieki, pirms pusnakts dzirdēsim arī Popkorna lietu, savukārt svētdien spēlētājus un skatītājus priecēs Grēta Grantiņa, Fiņķis un PRAGA II.

Starp sportiskām un profesionālām cīņām basketbola laukumā būs arī tādas, kur uzvara būs īpaši principiāla — sestdienas vakarā būs aktrišu spēle un mūziķu duelis ar aktieriem, savukārt XIII Krastu mačs noslēgsies ar neprognozējamu politiķu sacensību, kurā notiekti jutīsim arī Saeimas vēlēšanu tuvumu.

Nebijusi spēle Krastu mačā būs 21. augustā, plkst. 13.00, kad Armanda Krauliņa piemiņas mačā sacentīsies viņa dažādos karjeras posmos trenētie audzēkņi.

Visas 24 stundas par muzikālo pavadījumu rūpāsies labākie Latvijas DJ. Papildus skaistiem mirkļiem basketbola laukumā un akordiem, kas skanēs no skatuves, parūpēsimies, lai tiktu apmierināta vēl viena maņa — par to gādās Mežpils alus garšu tirgus, kurā varēs nobaudīt dažādu pasaules virtuvju street food.

Krastu mačs notiks sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kas jau kopš pirmā gada ir šī turnīra patrons, Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, basketbola klubu "VEF Rīga", SIA "Uniso", enerģētikas uzņēmumu grupu “AJ Power”, SIA "Clean R", AS "Aldaris", SIA "Tet", konditoreju "Sala" un “Sportland”.

Pēc 12 Krastu mačiem jeb gandrīz 300 stundām basketbola, kopvērtējuma rezultāts ir 7 pret 5 par labu Daugavas labajam krastam.

Pasākuma programma un spēļu kalendārs — https:

Lasīt tālāk

Basketbols, mūzika, street food — šajā nedēļas nogalē XIII Krastu mačs pie Kongresu nama

2022. gada 15. augusts 23:22

20. un 21. augustā pie Kongresu nama jau 13. reizi notiks garākā basketbola spēle pasaulē — Krastu mačs. 24 stundas garajā spēlē redzēsim gan Latvijas čempionus basketbolā “VEF Rīga”, gan aktierus, aktrises, mūziķus un pat politiķus. Šī gada spēles tēma ir miers. Abu komandu gūtie punkti tiks dubultoti un pārvērsti eiro, lai ziedotu tos karā cietušajai Ukrainas tautai.

Lasīt tālāk

Zināmas komandas, kas startēs XIII Krastu mačā

2022. gada 1. augusts 16:18

Šodien tika noskaidotas Krastu mača komandas, kas iespēju doties laukumā saņēma izlozē. Kopā izlozētas 26 komandas, kas pārstāvēs Labo un Kreiso krastu. Īpaša spēle šī gada Krastu mačā būs svētdienas pēcpusdienā. Tā tiks veltīta leģendārajam trenerim Armandam Krauliņam, un tajā piedalīsies spēlētāji, kas dažādos laikos spēlējuši Krauliņa kunga vadībā. Krastu mačs notiks 20. un 21. augustā pie Kongresu nama.

Lasīt tālāk

Seko mums!