Jaunumi

Rit komandu reģistrācija nu jau XIII Krastu mačam

2022. gada 18. jūlijs 13:32

Sākusies pieteikšanās jau 13. Krastu mačam, kas notiks 20. un 21. augustā. Dalībnieki savas komandas var reģistrēt oficiālajā mājaslapā www.krastspretkrastu.lv sākot no 18. jūlija plkst. 12.00 līdz 27. jūlija 12.00. Kuras komandas piedalīsies pasaulē garākaja basketbola spēlē, noskaidrosies izlozē 1. augustā. 

Lasīt tālāk

XIII “Krastu mačs” notiks 20. un 21. augustā.

2022. gada 1. jūlijs 10:54

Šis ir gads, kad vairāk par uzvaru gribas izcinīt mieru. Un ne jau katram savu, bet visiem vienu. Miers ir iespējams tikai uzvarot Krieviju. Tapēc 20.- 21. augustā tiekamies "Krastu mačā” un uzspēlējam basketbolu vienā mierā!

Līdz krastu mačam atlikušas 52 dienas. Pasaulē garākā basketbola spēle “Krastu mačs” šogad notiks 20. un 21
. augustā. Trenējies, gatavo savu komandu un pieteikumu, jo “Krastu mačs” “Rīgas svētku” ietvaros atgriežas ar ierasto vērienu — 24 stundām basketbola, šoviem un koncertiem, dīdžejiem, mūziķiem, aktieriem un aktrisēm. Pēc vairāku gadu pārtraukuma beidzot arī skatītāju tribīnes atkal varēs būt pilnas.

Šī būs jau 13. diennakts basketbola spēle, kurā sacentīsies abu Daugavas krastu komandas. Tradicionāli pirmo sezonas spēli tieši “Krastu mačā” aizvadīs Latvijas un Latvijas-Igaunijas līgas čempioni “VEF Rīga”, kas, gatavojoties jaunajai sezonai, tiksies ar “Ghetto Family”. Šobrīd kopējais rezultāts ir 7 pret 5 par labu Daugavas Labajam krastam.

Pieteikšanās “Krastu mačam” sāksies mēnesi pirms spēles, bet datumus rezervē jau tagad!

Pasaulē garāko basketbola spēli atbalsta —“Krastu mačs” notiks sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi, kas jau kopš pirmā gada ir šī turnīra patrons, Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, basketbola klubu "VEF Rīga", SIA "Uniso", SIA "Clean R" un “Sportland”.

Lasīt tālāk

XII “Krastu mačs” noslēdzas ar Labā krasta uzvaru

2021. gada 24. augusts 12:26

Svētdienas pēcpusdienā uz AB dambja noslēdzās 24 stundu basketbola spēle “Krastu mačs”, kurā uzvaru ar 1018 pret 913 izcīnīja Daugavas Labais krasts. Summējot abu krast iemestos puntus un pārvēršot to katru divos euro, biedrībai "Peldēt droši" kopā esam sarūpējuši 3862 EUR ziedojumu. Pēc 12 gadiem rezultāts kļuvis 7 pret 5, Labajam krastam notiprinoties vadībā.

Lasīt tālāk

XII “Krastu mačs” tiek atklāts ar VEF Rīga uzvaru

2021. gada 21. augusts 18:34

Uz AB dambja sākās jau 12. diennakts basketbola spēle “Krastu mačs”.
Tradicionālajā atklāšanas spēlē VEF Rīga dramatiskā spēles galotnē, nodemonstrēja
čempionu aukstasinību, ar 68 pret 66 uzvarēja Ghetto Family, izvirzot vadībā Labo
krastu. Par rezultatīvāko spēlētāju dienas pirmajā cīņā VEF rindās ar 13 punktiem,
kļuva Artis Ate.

Lasīt tālāk

Dalībnieku un apmeklētāju ievērībai!

2021. gada 19. augusts 00:11

Lasīt tālāk

Seko mums!