Jaunumi

Zināmi XII “Krastu mača” dalībnieki

2021. gada 4. augusts 22:18

“Krastu mačs” arī šogad sāksies ar spēli starp “VEF Rīga” un “Ghetto family” komandām un būs Latvijas čempionu šis sezonas pirmā spēle. “Prieks, ka tradīcija turpinās. VEF komandai tas ir lielisks veids, kā iesākt sezonu, savukārt mūsu ārzemju spēlētājiem tas parasti ir liels pārsteigums, un, pateicoties viņiem, par “Krastu maču” uzzina arī citur pasaulē,” pirmajai spēlei gatavs ir “VEF Rīga” prezidents Gatis Jahovičs.

Lasīt tālāk

Pieteikšanās XII “Krastu mačam” sāksies 30. jūlijā

2021. gada 28. jūlijs 21:00

Pieteikšanās “Krastu mačam” būs iespējama no 30. jūlija 12:00 līdz 2. augusta 12:00. Kuras komandas piedalīsies spēlē noskaidrosies izlozē 4. augustā. Lai pieteiktos, jāaizpilda anketa mājaslapas sadaļā "reģistrācija' un no visiem pieteikumiem tiks izlozētas komandas, kas dosies laukumā.

Lasīt tālāk

XII “Krastu mačs” notiks 21.-22. augustā

2021. gada 6. jūlijs 09:31

Tradicionālā diennakts basketbola spēle starp Daugavas labo un kreiso krastu atzīmējot
Rīgas ostas 821. gadadienu šogad notiks no 21. līdz 22. augustam. Uzsverot vakcinācijas nozīmi
dalībnieki un organizatori, šogad vienojušies, ka spēlē piedalīsies tikai vakcinētie vai vīrusu
izslimojošie sportisti. Pēc aizvadītām vienpadsmit sezonām ar 6:5 vadībā izvirzījušies Daugavas
labā krasta basketbolisti.

Lasīt tālāk

Spītējot pandēmijas liktajiem šķēršļiem, “Krastu mačs” šogad piedzīvo nebijušu popularitāti

2020. gada 18. augusts 14:08

Aizvadītājās brīvdienās noslēdzies diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs”, kurā pēc aizvadītām vienpadsmit sezonām ar 6:5 vadībā izvirzījies Daugavas labais krasts. Līdz ar Covid-19 ieviestajām izmaiņām pasākumu norisē turnīrs šogad pirmo reizi vēsturē norisinājās uz AB dambja un bez skatītājiem klātienē, tomēr pārsteigumi, rezultatīvas spēles un līdzjutēju mīlestība pie televizoru ekrāniem neizpalika, ļaujot turnīram piedzīvot vēl nebijušu popularitāti.

Lasīt tālāk

Ar “VEF Rīga” un “Ghetto Family” spēli atklāts XI diennakts turnīrs “Krastu mačs”

2020. gada 15. augusts 17:00

Šodien, 15. augustā ar basketbola kluba “VEF Rīga” spēli pret “Ghetto Family” uz AB dambja atklāts XI diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs”. Tā pastāvēšanas desmit gados rezultāts starp Daugavas labo un kreiso krastu kļuvis neizšķirts – 5:5, tāpēc šogad intriga ir īpaši aizraujoša. 24 stundas garais turnīrs ar politiķu, aktieru, mūziķu, mediķu, sportistu un citu basketbola entuziastu piedalīšanos būs vērojams tiešraidēs LTV7 un Lsm.lv.

Lasīt tālāk

Seko mums!