aktieri Vs. Mūziķi - tiešraide LTV7
00:00

Kārlis Arnolds Avots: “Krastu mačs” man nozīmē mazo “Spēlmaņu nakti”

Šajā gadā “Krastu mača” vadītāju pulkam pievienojies talantīgais aktieris Kārlis Arnolds Avots, kurš jau vairākus gadus ir neatņemama šo basketbola svētku dalībnieks visiem iemīļotajā aktieru – mūziķu savstarpējā spēlē.

“Es biju viens no tiem jaunajiem aktieriem, kurš bija gana nepacietīgs, lai sagaidītu savas aktiera profesionālās “laimes, panākumu un nelielas atpazīstamības putiņas”, tāpēc savam pirmajam aktieru – mūziķu mačam pieteicos pats. Kopš tās reizes “Krastu mačs” ir spilgta daļa no katras vasaras. Iekāpt pa logu, tas ir manā stilā un tas noteikti ir tā vērts. Biju patiesi iepriecināts, kad saņēmu ziņu no maestro Renāra Zeltiņa, kurš aicināja šogad būt jau mazliet lielākai daļai no mana mīļākā vasaras notikuma.

“Krastu mačs” man nozīmē mazo “Spēlmaņu nakti”, tikai skatuves vietā mani un pārējos kolēģus no tuvākiem un tālākiem Latvijas teātriem pulcina basketbola laukums, kur mēs nesacenšamies savā starpā par skatuves naglām, bet apvienojam spēkus, lai izgrieztu pogas mūziķiem. Ne vienmēr sanāk. Viņi mums ir talantīgi.

Aktieru – mūziķu mačs man vienmēr vairāk ir atgādinājis priekšlaicīgas ķekatas, mazāk NBA finālspēles cienīgu maču. Es domāju, ka ar katru gadu mēs kopīgi ar mūziķiem varētu virzīties hiperbolizētā ķekatu virzienā. Mūsu spēle tomēr notiek tumsā, vasara lēnām izskan, tuvojas Mārtiņi, veļu laiks, dienas kļūst īsākas un spēlētāji uz laukuma lēnām sāk pārvērsties par senču gariem. Vai mums tas izdosies? To mēs redzēsim.”

Seko mums!