Reģistrācija ir slēgta

Reģistrācija 2023.gada "Krastu mačam" tiks atvērta 2023.gada jūlija beigās.

1. Dalībnieki paši uzņemas atbildību par savu veselību, tās atbilstību dalībai basketbola turnīrā un darbībām, ko veic diennakts basketbola turnīra "Krastu mačs" laikā, apzinoties, ka spēle notiek uz āra laukuma, kā arī jebkuros laika apstākļos.
2. Sacensību organizatori neuzņemas atbildību par dalībnieku iespējamajām traumām turnīra norises laikā.
3. “Krastu mačā" tiks veikta fotografēšana un filmēšana, to veic pasākuma organizatori, lai atspoguļotu "Krastu mača" norisi. Šī informācija var tikt publicēta sociālajos medijos, plašsaziņas līdzekļos un pasākuma māsjaslapā.
4. Vienā komandā var startēt 10 dalībnieki un 1 treneris.
5. Komandas sastāvā var tikt iekļauti līdz diviem dalībniekiem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem.
6. "Krastu mača" dalībnieki var spēlēt tikai vienā komandā. Reģistrētās komandas un to dalībnieki, kas būs reģistrēti vairākās komandās, tiks diskvalificēti.
7. Reģistrējot komandas, obligāts nosacījums ir aizpildīt informāciju par visiem 10 spēlētājiem un treneri, kas piedalīsies turnīrā.
8. Pēc reģistrācijas komandas satāvā varēs veikt maksimums trīs spēlētāju maiņu.
9. Komandu izlozes laiks tiks paziņots pēc reģistrācijas slēgšanas. Izlozi apmeklēt aicināts vismaz viens katras komandas pārstāvis, jo tikai starp klātesošajiem tiks izlozēti šī gada "Krastu mača" dalībnieki.
10. Neskaidrību un jautājumu gadījumā ar organizatoriem ir iespējams sazināties rakstot uz e-pastu krastumacs@vefriga.com


Uz sākumu

Seko mums!